Kodėl nesikrauna telefonas Samsung?

Kodėl nesikrauna telefonas Samsung?

Atsisakantis krautis Samsung telefonas yra didelis nepatogumas, nesvarbu, ar turite senesnį Galaxy modelį, ar naujausią flagmaną. Įkrovimo problemos gali sutrikdyti jūsų dieną ir priversti jus jaustis atsiskyrusiais. Tačiau prieš pradėdami panikuoti žinokite, kad dažniausiai galite nustatyti ir išspręsti Samsung telefono įkrovimo problemas be brangios remonto sąskaitos.

Šiame išsamiame vadove apžvelgsite įvairias galimas Samsung telefono įkrovimo bėdų priežastis ir pateiksite aiškius trikdžių šalinimo veiksmus. 

Pagrindiniai trikdžių šalinimo būdai

Pradėkime nuo dažniausiai pasitaikančių kaltininkų. Pirmasis įtariamasis dažnai būna sugedęs įkrovimo laidas arba adapteris. Laikui bėgant kabeliai gali turėti vidinių įtrūkimų, o adapteriai gali sugesti. Pabandykite įkrauti Samsung telefoną naudodami kitą laido ir adapterio derinį. Kad įkrovimo našumas ir prietaiso būklė būtų optimalūs, visada rekomenduojama naudoti originalius Samsung priedus.

Kita dažnai nepastebima problema yra nešvarus įkrovimo lizdas. Prietaise gali susikaupti dulkių, pūkelių ir kasdienių šiukšlių, todėl laidas ir įkrovimo kištukas negali būti tvirtai sujungti. Norėdami išvalyti lizdą, pirmiausia išjunkite telefoną, pašvieskite į vidų ir atsargiai pašalinkite šiukšles adata, žiogeliu ar jeigu nieko neturite po ranka tinka ir auskaro adatėlė. Taip pat galite pašalinti dulkių gumulą ir mažu pūstelėjimu (niekada nepūskite tiesiai į prievadą).

Atidžiai apžiūrėkite įkrovimo lizdą, ar nėra fizinių pažeidimų požymių, pavyzdžiui, sulenktų ar nesuderintų kaiščių arba laisvumo. Jei atrodo, kad jis pažeistas, kreipkitės į profesionalų remontą.

Su programine įranga susijusios problemos

Jei techninės įrangos pagrindai patikrinti, panagrinėkime galimus programinės įrangos trikdžius, kurie gali trukdyti krauti Samsung telefoną:

Programinės įrangos atnaujinimuose dažnai šalinamos klaidos ir trikdžiai, kurie gali turėti įtakos krovimui. Norėdami patikrinti, ar yra atnaujinimų, eikite į Samsung telefono nustatymus ir bakstelėkite Programinės įrangos atnaujinimas. Atsisiųskite ir įdiekite visus turimus atnaujinimus.

Kai kurios trečiųjų šalių programos, ypač prastai optimizuotos, gali veikti fone ir užgrobti išteklius. Dėl to gali kilti įkrovimo problemų arba trikdžių. Norėdami tai patikrinti, įjunkite telefoną į saugųjį režimą (ieškokite internete konkretaus modelio instrukcijų) ir pabandykite įkrauti. Jei saugiuoju režimu jis veikia sklandžiai, tikėtina, kad problema kyla dėl neseniai įdiegtos programos ir ją reikės pašalinti.

Kartais Samsung telefone rodomas baterijos procentas gali būti netikslus, todėl gali kilti įkrovimo problemų. Dažnai padeda baterijos perkalibravimas. Yra baterijos kalibravimo programų arba galite taikyti metodus, susijusius su visišku baterijos išsikrovimu ir pakrovimu pagal specialias rekomendacijas.

Vandens pažeidimų šalinimas

Jei jūsų Samsung” telefonas pateko į vandenį ir nėra atsparus vandeniui, būtina imtis skubių veiksmų:

 • Nedelsiant išjunkite prietaisą ir nebandykite jo įkrauti.
 • Įdėkite telefoną į ryžius, kad sugertų drėgmę.
 • Išimkite SIM kortelės dėklą ir apžiūrėkite, ar prievadas nepakeitė spalvos arba ar nėra vandens patekimo požymių.
 • Net jei telefonas išdžiūsta ir atrodo, kad veikia, vandens žala gali sukelti vidinę koroziją ir ilgalaikes problemas. Jei įtariate didelį vandens poveikį, saugiausia, kad telefoną patikrintų kvalifikuotas specialistas.

Aparatinės įrangos problemos

Jei nė vienas iš pirmiau pateiktų sprendimų nepadėjo, gali būti, kad jūsų Samsung telefone yra aparatinės įrangos problema:

 • Baterijos gedimas: Baterijos ilgainiui natūraliai praranda savo talpą. Sugedusios baterijos požymiai yra išsipūtimas, greitas išsikrovimas arba tai, kad telefonas negali išlaikyti įkrovos. Deja, paprastai tai reiškia, kad reikia keisti bateriją. Jei jaučiatės patogiai, galite bandyti pakeisti bateriją patys, tačiau dažnai patartina kreiptis į profesionalus.
 • Įkrovimo grandinės gedimas: Rečiau gali sugesti už įkrovimą atsakingi vidiniai telefono komponentai. Dažnai tai reikia diagnozuoti ir remontuoti profesionaliai, nes tai susiję su sudėtingesniais telefono grandinės darbais.

Prevenciniai veiksmai

Visada geriau vengti Samsung telefono įkrovimo problemų. Štai keletas protingų įpročių, kuriuos reikėtų įsisavinti:

 • Kokybiški priedai: Investuokite į oficialius Samsung laidus ir pakrovimo blokelius arba rinkitės patikimus trečiųjų šalių prekės ženklus, kurie yra sertifikuoti ir garantuoja suderinamumą bei saugumą. Pigūs, bendriniai priedai gali atrodyti patrauklūs, bet iš tikrųjų ilgainiui gali pakenkti jūsų prietaisui.
 • Saugaus įkrovimo įpročiai:
 1. Apribokite naudojimąsi telefonu, kai jis kraunamas – tai papildomai apkrauna akumuliatorių.
 2. Susilaikykite nuo įkrovimo per naktį, nes tai ilgainiui gali sutrumpinti akumuliatoriaus tarnavimo laiką.
 3. Saugokite telefoną nuo itin aukštos ar žemos temperatūros, nes tiek karštis, tiek šaltis neigiamai veikia baterijos būklę.

Išvada

Neleiskite, kad neįkraunamas Samsung telefonas jus nuviltų. Daugeliu atvejų jums nereikės brangiai kainuojančio apsilankymo remonto dirbtuvėse, kad prietaisas vėl būtų įkraunamas. Sistemingai atlikite šiuos trikčių šalinimo veiksmus ir tikriausiai rasite įkrovimo problemų sprendimą. Jei visa kita nepavyksta, nedvejodami kreipkitės pagalbos į Samsung klientų aptarnavimą arba vietinį kvalifikuotą remonto specialistą.

Šaltiniai

https://www.samsung.com/lt/support/mobile-devices/issues-with-wired-charging/

https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-phone-not-charging-3209842/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *